SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW

Nasza szkółka drzew i krzewów oferuje produkcję i sprzedaż detaliczną i hurtową roślin ozdobnych, kompleksowe wykonywanie ogrodów oraz fachową pomoc i doradztwo w zakresie roślin ogrodowych.

ARANżACJE I ZAKłADANIE OGRODóWNazywam się Eliza Bogucka i od paru lat zajmuję się projektowaniem ogrodów. Ukończyłam Technikum Architektury Krajobrazu, a aktualnie studiuję Sztukę Ogrodową na Uniwersytecie Rolniczym im.Hugona Kołątaja w Krakowie. Ogrody to moja pasja, do każdego klienta jak i jego ogrodu podchodzę indywidualnie, bardzo ważne są dla mnie oczekiwania inwestora które następnie wzbogacam o własny styl.

 

Oferuję Państwu kompleksowe projekty koncepcyjne i wykonawcze ogrodów przydomowych, balkonów, tarasów a także terenów zieleni publicznej. Dodatkowo świadczę konsultacjami wraz z dojazdem do klienta.

 

Dokumentacja projektowa obejmuję:

  • koncepcję wstępną, którą ustalam z inwestorem
  • projekt wykonawczy
  • rzut ogrodu
  • zapotrzebowanie materiału roślinnego
  • wizualizację ogrodu 3D
  • wirtualny spacer po ogrodzie

 

 

Założyć ogród to uwierzyć w jutro..

 

Kontakt:

Eliza Bogucka
Tel:      502-961-267
E-mail: park@parkroslin.pl

 

 

 

 

Chociaż z pozoru wydawać się może, że jedna wyjątkowa roślina potrafi odczarować zwykły ogród i zamienić go w bajkę, tak naprawdę aranżacja przestrzeni jest skomplikowanym procesem, w którym liczy się umiejętność stosowania zasad kompozycji i wyobraźnia. W pięknym ogrodzie nic nie jest przypadkowe. Urządzając dom wiele czasu poświęcamy na wybór nawet najmniejszych szczegółów. Tak samo powinno być z ogrodem.

 
Istnieje wiele stylów i motywów kompozycyjnych. Znajdując ten najodpowiedniejszy, można zrozumieć, że ogród to tak naprawdę przedłużenie domu, czyli miejsce, w którym powinniśmy się czuć tak dobrze, jak we własnych „czterech ścianach”.  By zapanować nad swoim otoczeniem, warto skorzystać ze wskazówek fachowca, który z różnorodności roślin potrafi wybrać dla nas to, co najlepsze. 
 
Do kształtowania architektury terenów zielonych podchodzimy z pasją. Bardzo ważne są dla nas indywidualne wymagania Klienta, ponieważ wierzymy, że ogród powinien oddawać to, kim jest jego właściciel, powinien być zwierciadłem jego duszy. Państwa oczekiwania i inspiracje w połączeniu z naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem to najlepsza droga do stworzenia ogrodu marzeń.

 

 

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ


ZOBACZ NASZ OGRÓD


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego ogrodu
pokazowego.