SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW

Nasza szkółka drzew i krzewów oferuje produkcję i sprzedaż detaliczną i hurtową roślin ozdobnych, kompleksowe wykonywanie ogrodów oraz fachową pomoc i doradztwo w zakresie roślin ogrodowych.

O NASNasza szkółka to kilkuhektarowe gospodarstwo wypełnione pięknem roślin ozdobnych. Oferujemy bogaty wybór drzew i krzewów liściastych oraz iglastych uprawianych zarówno w gruncie jak i doniczkach. Systematycznie poszerzamy ofertę o nowe gatunki, dzięki czemu w naszej szkółce drzew i krzewów znaleźć można nawet bardzo rzadkie rośliny ozdobne. 
 
Kolekcję produkowanych przez nas roślin podziwiać można w specjalnie przygotowanych ogrodach pokazowych. Przechadzając się po jednym z nich, o wiele łatwiej wyobrazić sobie swój przyszły ogród.
 
Ogrody to nasza pasja, dlatego nie tylko produkujemy i sprzedajemy rośliny, ale także zajmujemy się aranżacją i projektowaniem ogrodów. Ponadto nasza szkółka drzew i krzewów prowadzi sprzedaż torfu, ziemi i kory. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, w której zobaczyć można namiastkę bajkowego świata drzew i krzewów, który czeka na Państwa w Parku Roślin w Bąkowie. 

 

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ


ZOBACZ NASZ OGRÓD


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego ogrodu
pokazowego.